Kinderen groeien snel. Voor je het weet zijn ze weer een fase verder. Met een portretshoot leg je dit moment vast in een prachtige, tijdloze foto die je voor altijd kunt koesteren.
In een rustige studiosetting maak ik pure en natuurlijke portretten. Geen drukke achtergronden of afleidingen, alle aandacht gaat naar jouw kind en zijn of haar unieke uitstraling.
meer informatie →
Portretshoots zijn voor alle kinderen, zowel jong als wat ouder. De enige vereiste is dat ze zelfstandig kunnen zitten. Sommige ouders zijn bang dat hun kind niet wil meewerken maar ik kan je vertellen dat dit altijd goed gaat. Tijdens de portretshoot neem ik rustig de tijd en zorg ik voor een ontspannen sfeer. Kinderen hoeven niet te poseren. De mooiste foto's krijg je als ze gewoon zichzelf zijn. Ook zonder lach. Het hoeft niet perfect te gaan om prachtige foto's te krijgen.
bekijk voorbeelden →
Wil jij een portretshoot in de studio boeken? Leuk! We beginnen altijd met het afspreken van een datum voor de fotoshoot. Daarna stuur ik je dan een moodboard met kledingtips zodat de outfits goed passen bij het resultdaat dat we in gedachten hebben.
Na de fotoshoot ontvang je de foto's in een online galerij waar jullie ze in alle rust kunnen bekijken. Daarna kun je een keuze maken voor de foto's die jullie graag willen. Als ik jullie keuze heb ontvangen ga ik de foto’s van de portretshoot uitgebreid bewerken en verstuur ik de beelden in hoge resolutie. Zo kunnen jullie ze zelf afdrukken.
Een portretshoot is een investering in herinneringen voor later. Je kunt zelf kiezen welke achtergrond je voorkeur heeft. Een combinatie van een zwarte en bruine achtergrond is ook mogelijk. Geef dit bij het boeken even aan.
jouw portretshoot BOEKEN →
vanaf €115,- inclusief btw
X
1 kind*
Incl. 3 zelf gekozen foto's
Genoeg tijd dus geen tijdsdruk
Achteraf zelf te kiezen beelden via een online gallerie
Contact vooraf incl stylingstips
Een gezellige ongedwongen shoot
X
X
X
X
X
*Meer kinderen op de foto?
Er geldt een toeslag van €75 per extra persoon.
Ik heb een mooie ruimte beschikbaar in Heino, op 15 minuten rijden van Zwolle. Het is een ruimte met veel daglicht en alle voorzieningen aanwezig. Vanuit Zwolle is het ook goed te bereiken met het openbaar vervoer. Het station van Heino is op ong. 10 minuten afstand gelegen. Kom je met de auto vanuit Zwolle of Deventer, dan is er de mogelijkheid om gratis te parkeren naast de studio.
jouw portretshoot BOEKEN →
Na het eerste contact zal ik met jullie de mogelijkheden bespreken. Vooral geen drukke prints maar effen kleding in niet te felle kleuren. Natuurtinten zijn altijd goed en bij de zwarte achtergrond is een zwart shirt mooi.
In principe duurt een portretshoot ongeveer 20 minuten maar we nemen de tijd die nodig is. Mocht het binnen die tijd dus niet lukken is het geen probleem. Ik plan genoeg tijd in.
Ja dit is zeker mogelijk. Ik gebruik een groot achtergrondscherm bij de portretshoot en daarbij is genoeg plek voor evt broertjes of zusjes. Je kunt een aantal voorbeelden vinden op deze pagina.
Ja, je kunt achteraf prints bijbestellen. De galerij stuur ik binnen een week en wanneer jullie gekozen hebben ontvang je de bewerkte foto's van de portretshoot binnen 2 weken.
Vul je gegevens hieronder in en ik stuur je zo snel mogelijk een berichtje terug! Tot snel.